مدیران مؤسس شرکت مهندسی و توسعه بهبود فرآیند صنعت داتیس با پشتوانه مستحکم علمی و تجربی خود و با  بهره‌ جویی از همکاری کارشناسان مجرب و کار آزموده ، در سال ۱۳۹۱ مبادرت به تشکیل این شرکت در زمینه تحقیق، آموزش و اجرای پروژه‌ های مرتبط با  سیستم های مدیریت،مهندسی صنایع،حسابداری،مکانیک وIT  نموده‌اند.

رسالت این شرکت ارائه خدمات به سازمان ها در حوزه مشاوره و آموزش با کیفیتی در سطح جهانی و با استفاده از روش های نوین و روز دنیا بوده تا موجبات بالندگی سازمان ها را فراهم آورد.

هم اکنون مدیران شرکت مهندسی و توسعه بهبود فرآیند صنعت داتیس با اعتقاد جدی به اصل مشتری مداری و با تکیه برتجربیات ارزشمند و موفق خود در بیش از ۵۰ پروژه مدیریتی درگستره وسیعی از سازمان های تولیدی و خدماتی، آماده خدمتگزاری به جامعه مدیریت کشور می‌باشند.

خدمات مشاوره مدیریت، زمانی موجب ارتقاء توان رقابت، سودآوری، رضایت ذینفعان و رفع تنگناهای سازمانی می‌گردند که فرآیندهای سازمانی در قالب سیستمی یکپارچه با استفاده ازروش های نوین و ابزارهای علمی متحول گردیده و کلیه سطوح و در رأس آن مدیریت ارشد با اعتقاد کامل پذیرای آن گردند.  به منظور پاسخ گویی به این نیاز روز افزون  واحد تحقیقات و توسعه شرکت داتیس در فضایی مستقل و در اختیار داشتن تیم کارشناسی توانمند همواره در جهت توسعه دانش،  نوآوری و ارائه  خدمات  جدید  به مشتریان حرکت نموده و موجبات ارتقای توان عملیاتی شرکت را فراهم می آورد.

ما مفتخریم که علی رغم تمام ناملایمات موجود بر سر راه خدمات مشاوره مدیریت، همچنان با قدرت واستوار در مسیر خدمت ایستاده و پشتوانه عظیمی از اعتماد مشتریان عزیزمان را به عنوان سرمایه ای وصف ناپذیر توشه راه خود نموده ایم.

اکنون به خود می بالیم که تجربه و سرمایه ۵ سال خدمتگزاری خالصانه ما به جامعه مدیریت کشور در قالب مشتریان متعدد و وفادار از حوزه های مختلف متبلورگردیده و این ارزش موجب رشد روز افزون تقاضا برای خدمات شرکت از سوی مشتریان قبلی و مشتریان بالقوه بوده به نحوی که با گذشت  یک سال از  تاسیس شزکت  پیشنهاد متعددی برای دریافت خدمات مشاوره مدیریت به این شرکت واصل گردیده است و این همه میسر نگردید جز با عنایت خاصه پروردگار و تلاش شبانه روزی مدیران، کارشناسان   و پرسنل سخت کوش شرکت مهندسی و توسعه بهبود فرآیند صنعت داتیس.